Przygotowanie telefonu do instalacji


Oprogramowanie Spyphone umożliwia przekazywanie wszystkich przechwyconych informacji za pomocą Transmisji Danych Internet, danego operatora sieci GSM lub za pomocą sieć WiFi. Aby to było możliwe telefon powinien mieć skonfigurowane połączenia z Internetem, i mieć włączony transfer danych komórkowych, oraz w razie braku łączności przez sieć gsm, również włączony moduł WiFi  aby mógł dalej przekazywać przechwycone zdarzenia na  indywidualne konto klienta w Panelu Admin On-line.  Konfiguracja Internetu może odbywać się za pomocą sms-a konfiguracyjnego otrzymanego zazwyczaj przez operatora sieci GSM który wysyła konfigurację na nasze żądanie lub przy zmianie karty sim w telefonie, również ręcznie można dokonać konfigurację sieci z pozycji telefonu. 

Po otrzymaniu takiego sms-a należy go zapisać i ustawić jako konfigurację domyślną. Podczas instalacji oprogramowania telefon musi mieć również połączenie z Internetem aby dokonać pobrania oprogramowania z serwera i jego aktywacji.  Aby można było zainstalować oprogramowanie należy sprawdzić czy w ustawieniach telefonu jest aktywna funkcja "Nieznane Źródła" w tym celu wchodzimy do menu następnie wybieramy ustawienia następnie wybieramy zabezpieczenia lub bezpieczeństwo następnie wyszukujemy Nieznane Źródła i zaznaczamy je i aktywujemy. Należy również sprawdzić poprawność  ustawień systemu android aby nie ograniczały i blokowały działanie oprogramowania.
Instalacja oprogramowania w telefonie 
instalacja oprogramowania

Przykład instalacji oprogramowania Spyphone w wersji Online PRO.

Opcja nr 1. Oprogramowanie Spyphone On-line można pobrać bezpośrednio na telefon z naszego serwera wpisując link w przeglądarce internetowej telefonu (który Państwo otrzymacie od nas po zakupie oprogramowania) następnie klikając na link rozpocznie się pobieranie oprogramowania na telefon docelowy.

Opcja nr 2.Oprogramowanie Spyphone On-line można pobrać bezpośrednio na telefon za pomocą sms-a z linkiem  (który Państwo otrzymacie od nas po zakupie oprogramowania)  sms otrzymujecie Państwo na swój telefon, gdy będziecie mieć Państwo telefon docelowy w ręku wówczas przesyłacie sms z własnego telefonu na ten docelowy telefon w ktorym będzie instalowana aplikacja Spyphone. Po przesłaniu sms-a należy w docelowym telefonie na niego wejśc i kliknąc w nim na link który rozpocznie się pobieranie oprogramowania na telefon docelowy.

Po zakończeniu pobierania aplikacji ukaże się informacja w postaci strzałeczki w górnym lewym rogu ekranu należy na nią kliknąć lub przeciągnąć palcem po ekranie z góry ekranu w kierunku dołowi ekranu, wówczas pokaże nam się lista z pobraną aplikacją , należy na nią kliknąć w celu zainstalowania, jeżeli pojawi nam się komunikat zakończ czynność za pomocą wybranych aplikacji, wybieramy instalator pakietu zatwierdzając pojawiające się komunikaty na tak i  instalujemy.

Po zainstalowaniu programu wyskoczy nam komunikat: Aplikacja została zainstalowana i pojawi się komunikat wyjdź lub otwórz, należy kliknąć na Otwórz wówczas pokaże nam się okno programu w którym należy zatwierdzić komunikat klikając na ACCEPT następnie pojawi nam się kolejne okno w którym wpisujemy poprawnie login aktywacyjny email który otrzymacie do nas po zakupie, następnie zatwierdzamy i klikamy na Start aktywujemy aplikacje ( do aktywacji wymagany jest dostęp do Internetu !) Po poprawnej aktywacji wyskoczy nam menu aplikacji w którym należy dokonać  indywidualnych ustawień włączając poszczególne funkcje aplikacji. Na sam koniec ustawień  należy kliknąć na ukryj ikony i powiadomienia w celu ukrycia ikony aplikacji, następnie wychodzimy z menu aplikacji przez kliknięcie na przycisk dotykowy cofnij. W zależności od wersji systemu android konieczne może być dokonanie ustawień po zainstalowaniu aplikacji związanych z optymalizacją aplikacji, informacje na ten temat wysyłamy wraz z instrukcją obslugi i instalacji po zakupie.


Nie wszystkie telefony na systemie ANDROID obsługują wsparcie wejścia liniowego strumienia audio telefonu, umożliwiające nagrywania rozmów. W tej sytuacji oprogramowanie zostało wyposażone w możliwość przełączenia pomiędzy wejściem strumienia mikrofonowego a wejściem strumienia liniowego aby umożliwić nagrywanie rozmów. 

Wypróbuj  linie głosu  funkcja umożliwia wybór między mikrofonem a wejściem liniowym.

Zaznaczenie tej opcji umożliwi ci nagrywanie rozmów z lini strumienia audio telefonu, przez co uzyskujemy dobrej jakości nagranie obydwu stron rozmowy ( nie każdy telefon obsługuje nagrywanie z lini strumienia audio !!) Jeżeli po wybraniu tego parametru nagrania nie przychodzą na konto On-Line lub pokazuje się inny błędny komunikat oznacza to że telefon nie obsługuje nagrywania liniowego z lini strumienia audio, wówczas należy zmienić w ustawieniach tego parametru i wyłączyć tą funkcję.

 Microfone  wybór tej opcji umożliwi ci nagrywanie rozmów w przypadku gdy twój telefon nie posiada wsparcie wejścia liniowego strumienia audio, i w tej sytuacji ta funkcja umożliwia nam rejestracje nagrania, natomiast w nagraniach będzie gorzej słychać lub nie będzie słychać  twojego rozmówcy.  Głośność rozmówcy uzależniona jest od ustawiania poziomu dźwięku słuchawki w telefonie z zainstalowanym oprogramowaniem.

W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu, oznacza to że dana funkcja programu może nie działać prawidłowo w Państwa telefonie.


Panel klienta admin przeglądanie zdarzeń.


Po zakupie oprogramowania otrzymają Państwo Adres Logowania się do Panelu Admin klienta, oraz login i hasło użytkownika On-line.
Aby przeglądać zarejestrowane zdarzenia należy zalogować się do Panelu admin następnie po lewej stronie będą dostępne kategorie w których dostępne są przechwycone rejestry takie jak: rozmowy, sms, lokalizacje, zdjęcia, kontakty itd.


Zmiana języka
Aby zmienić w Panelu admin komunikaty na język Polski lub inny należy po zalogowaniu się kliknąć w górnym prawym rogu na kulę ziemską i wybrać właściwy język.

Przenoszenie licencji

1. Zainstaluj oprogramowanie na kolejny telefon.
2. Zaloguj się do Panelu admin.
3. Kliknij w górnym Prawym rogu na adres email powiązany z licencją i wybierz licencja.
4. Odszukaj na liście licencji o nazwie: Standard Annual Subscription i kliknij po prawej stronie na telefon jaki jest obecnie przypisany do tej licencji.
5. Wybierz w oknie telefon na który chcesz przenieść licencję i zatwierdź klikając obok na niebieski przycisk z ptaszkiem, wówczas licencja zostanie przeniesiona na nowy telefon.

Zmiana ustawień
Po zalogowaniu się do Panelu Admin Panel  można zdalnie dokonać poszczególnych dostępnych ustawień aplikacji.
Oprogramowanie umożliwia z pozycji Panelu admin zdalne uruchamienie  funkcji nagrywania otoczenia, komunikacja między telefonem a Panelem admin realizowana jest za pomocą połączenia internetowego więc w przypadku gdy telefon w danym momencie nie będzie mial dostęp do internetu polecenie wysłane z Panelu admin nie dotrze do telefonu a funkcja nie uruchomi się. Odinstalowanie aplikacji z telefonu

Aby odinstalować aplikację należy wejść do menu ustawień telefonu przykład:
Menu/Ustawienia/menadżer Aplikacji/wyszukujemy aplikację klikamy odinstaluj

W zależności od wersji systemu Android w telefonie aby można było odinstalować program wyłącz funkcję zabezpieczającą program przed odinstalowaniem jeżeli je wcześniej zaznaczyłeś. Wyłączenie funkcji zabezpieczenia można znaleśc w menu ustawieniach telefonu w pozycji Administratorzy urządzenia gdzie należy odszukać z listy zainstalowane oprogramowanie i odznaczyć je tak aby nie było zaznaczone wówczas odinstalowanie będzie możliwe. Nasze oprogramowanie posiada indywidualną bezpieczną nazwę którą otrzymasz po zakupie.


Jeżeli macie Państwo pytania prosimy o kontakt tel: 889 255 020Instrukcja oraz treści publikacje opisy grafiki są naszego autorstwa kopiowanie części lub całości zabronione!! Przetwarzanie i posługiwanie się bez naszej pisemnej zgody nazwą produktu treścią grafiką i innymi zamieszczonymi informacjami narazi na odpowiedzialność cywilną z tytułu naruszenia praw autorskich i dóbr osobistych