Wykrywanie Podsłuchów

Nasza firma specjalizuje się w wykrywaniu urządzeń podsłuchowych oraz wykrywaniu lokalizatorów GPS w samochodach. Działamy kompleksowo, przeprowadzając zawsze pełen audyt pomieszczeń oraz urządzeń, które są szczególnie narażone na tego typu zagrożenia. Dzięki wieloletnim doświadczeniu możemy zaoferować efektywne wykrywanie podsłuchu, które przeprowadzamy niezwykle sprawnie. Dysponujemy wyspecjalizowanym sprzętem pozwalającym nam cieszyć się najwyższą skutecznością podejmowanych działań. Oferujemy Państwu kompleksową specjalistyczną obsługę w zakresie przeprowadzania audytów mających na celu wykrywanie podsłuchów. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podejrzewają, że padli ofiarą śledzenia lub chcą uniknąć takiej sytuacji.

Jak wykonujemy wykrywanie podsłuchów?


Wykrywanie podsłuchów realizujemy w obiektach mieszkalnych, domach prywatnych, biurach, firmach. Wykonujemy wykrywanie podsłuchu również w pojazdach (wykrywanie lokalizatorów GPS i innych podsłuchów oraz mikrokamer), jak również przeprowadzamy audyt w telefonach komórkowych (oprogramowanie szpiegowskie, monitorujące SPYPHONE ) oraz innych przedmiotach zakamuflowanych. Oferujemy kilkunastoletnie doświadczenie specjalistyczny sprzęt oraz naszą wiedzę i wyszkolenie w zakresie wykrywania zwalczania urządzeń podsłuchowych. W naszej pracy operacyjnej wykorzystujemy wyspecjalizowaną aparaturę pomiarową umożliwiającą wykrycie danego zagrożenia.

Oferujemy pełną dyskrecję, obsługę i anonimowość. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu – Infolinia 889 255 020


Sprzęt do wykrywania podsłuchów


podsłuch w mieszkaniu

Wykrywanie Podsłuchu w obiektach mieszkalnych, biurowych i innych.


Usługa obejmuje kontrolę fizyczną i techniczną zleconej powierzchni w celu wykrycia specjalnych zminiaturyzowanych urządzeń podsłuchowych oraz urządzeń rejestrujących służących do przenoszenia dźwięku lub obrazu z danego miejsca. Przeprowadzamy specjalistyczne pomiary do uchwycenia sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych służących do przenoszenia informacji drogą radiową lub przewodową oraz innych urządzeń rejestrujących.

Koszt wykonania usługi = 30 zł za 1m2 zleconej powierzchni (w przypadku kilkusetmetrowych powierzchni możliwość negocjacji ceny)
Koszt dojazdu = 1 zł za 1 km

Po wykonaniu czynności sprawdzających zleceniodawca otrzymuje raport z przeprowadzonych czynności oraz informacje dotyczące przebiegu wykonanego audytu z oceną końcową zagrożeń, spostrzeżenia zalecenia i uwagi z zakresu ochrony badanych pomieszczeń przed podsłuchem (opcja dodatkowa: ekspertyza, wykonanie dodatkowej dokumentacji, raport do dalszych postępowań – cena na tel.).

Szczegóły zakresy działań:

 • Wywiad źródłowy.
 • Przegląd dotychczasowych środków bezpieczeństwa.
 • Inspekcja tuneli akustycznych i ciągów wentylacyjnych.
 • Inspekcja urządzeń telefonicznych.
 • Badanie i przegląd urządzeń i wyposażenia w badanym pomieszczeniu.
 • Fizyczna inspekcja manualne bardzo dokładne przeszukanie całej powierzchni zlecenia.
 • Spektralna analiza widma i specjalistyczne pomiary sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych.
 • Specjalistyczne pomiary tła pola EM.
 • Detekcja nadajników przewodowych audio wideo.
 • Detekcja ukrytych mikro kamer audio wideo.
 • Detekcja podsłuchów opartych na module GSM.
 • Detekcja podsłuchów analogowych.
 • Detekcja podsłuchów na liniach telefonicznych.
 • Detekcja podsłuchów na liniach 230V.
 • Detekcja podsłuchów laserowych,oraz podczerwieni.


podsłuch w samochodzie

Wykrywanie Podsłuchu i lokalizatorów GPS w samochodzie i innych pojazdach.


Usługa obejmuje kontrolę fizyczną i techniczną samochodu, podczas której są przeprowadzane specjalistyczne pomiary w celu wykrycia zminiaturyzowanych urządzeń podsłuchowych oraz lokalizatorów GPS umożliwiających zdalną lokalizację pojazdu i jego podsłuch. Koszt usługi wykonania pomiarów w pojeździe = 500 zł (opcja dodatkowa: ekspertyza, wykonanie dodatkowej dokumentacji, raport do dalszych postępowań – cena na tel.) Czas wykonania pomiarów to ok. 1.5h.

Koszt ewentualnego zdjęcia, zdemontowania podsłuchu czy lokalizatora GPS nie jest przedmiotem usługi, nie jest uwzględniony w cenie pomiarów i jest liczony osobno, gdyż wiąże się z czynnościami demontażu elementów wyposażenia samochodu w celu dostania się do urządzenia podsłuchowego czy lokalizatora GPS.

Szczegóły zakresy działań:
 • Wywiad źródłowy.
 • Przegląd dotychczasowych stosowanych środków bezpieczeństwa.
 • Inspekcja podwozia pojazdu.
 • Inspekcja wnętrza pojazdu.
 • Spektralna analiza widma i specjalistyczne pomiary sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych.
 • Specjalistyczne pomiary tła pola EM.
 • Detekcja modułów GSM opartych na systemie sieci komórkowych GSM.
 • Detekcja odbiorników GPS opartych na systemie nadawczym sieci komórkowych GSM.podsłuchu w telefonie

Wykrywanie Podsłuchów w telefonach GSM

Usługa obejmuje przeprowadzenie specjalistycznych pomiarów na okoliczność aplikacji podsłuchowych lub monitorujących SPYPHONE, weryfikacji softu, plików w telefonie oraz zainstalowanych aplikacji. Koszt usługi wykonania pomiarów w telefonie = 500 zł (opcja dodatkowa: ekspertyza, wykonanie dodatkowej dokumentacji, raport do dalszych postępowań – cena na tel.) Czas wykonania pomiarów i weryfikacji telefonu to ok. 12h.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. W każdym przypadku gwarantujemy profesjonalizm, pełną dyskrecję i anonimowość.
Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta lub mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu. W każdym przypadku gwarantujemy profesjonalizm, pełną dyskrecję i anonimowość.
Wykrywanie Podsłuchów kontakt Wykrywanie Podsłuchu Zadzwiń

Masz podejżenia czujesz że ktoś cię podsłuchuje.Kto może być celem Podsłuchu

 • Mąż lub żona którzy mają podejrzenia o zdradę, w celu zgromadzenia materiału dowodowego do sprawy rozwodu lub podział majątku
 • Wścibski sąsiad którego interesuje wszystko co robimy co kupujemy itd..
 • Osoby majętne i zamożne o wyższym poziomie społecznym.
 • Osoby ze świata mediów celebryci, aktorzy, dziennikarze, sportowcy.
 • Przedsiębiorcy , właściciele firm, koncernów, konkurenci biznesowi.
 • Pracownicy, osoby podwładne na danym stanowisku w stosunku do których właściciel ma podejrzenie nieuczciwości, wycieku poufnych danych.
 • Politycy, burmistrzowie, adwokaci, sędziowie, prokuratorzy.
 • I każdy z nas może być celem podsłuchu.


Kiedy i jak możemy zorientować się że jesteśmy podsłuchiwani.


Pierwszym powodem do niepokoju w zależności od indywidualnej sytuacji celu jest fakt że zauważyliśmy że ktoś się nami interesuje, śledzi nas w sposób dyskretny jeżdżąc za nami samochodem, lub innym pojazdem, podążając za nami pieszo, wykonując fotografie czy rejestrując materiał video, i w tedy zastanawiamy się czy to faktycznie ktoś nami się interesuje czy tylko jest to zbieg okoliczności i nasza wyobraźnia. Dosyć często ignorujemy tą sytuacje aż do ponownego momentu gdy zdarza się podobna sytuacji i przypominamy sobie że niedawno było podobnie i wtedy zapala nam się czerwona lampka i to jest ten moment aby zareagować i zweryfikować kto i w jakim celu podąża za nami i w razie potrzeby podjąć stosowne środki bezpieczeństwa.

Kolejnym  momentem i powodem do niepokoju  jest fakt że dowiadujemy się zazwyczaj podczas rozmowy  od osób, osoby znanej lub  nie, o faktach  i sprawach o których nie powinny mieć wiedzy, gdyż na ich temat rozmawialiśmy np. w domu z osobą zainteresowaną czy telefonicznie a informacje były poufne prywatne lub zastrzeżone, dotyczyły danych sytuacji spraw prywatnych życiowych, intymnych, lub  zawodowych które z uwagi na ich rangę i poufność nie powinny nigdy dotrzeć  do osób trzecich. Wówczas należy ustalić w jakich okolicznościach, sytuacji, a nawet jak byliśmy ubrani i w jakim miejscu rozmawialiśmy oraz jak często tam bywamy, czy to była rozmowa w domu, na ulicy, przez telefon, czy w innych okolicznościach taka ocena pozwoli nam ustalić czy ktoś nam podłożył podsłuch w domu, czy w telefonie, w ubraniu, a może za pomocą mikrofonu kierunkowego, laserowego, mikrofalowego, czy podrzucił nam podsłuch w czasie gdy nas śledził w miejscu gdzie przebywaliśmy i rozmawialiśmy lub stale tam przebywamy np. kawiarnia restauracja mamy stałe miejsce itd.

Powinniśmy zwrócić uwagę czy nie dostaliśmy ostatnio jakiegoś prezentu, czy podarunku, od znajomego, znajomej, kontrahenta, wspólnika itd..  lub czy nie mamy nowego przedmiotu w domu w firmie w biurze może to być zegar, ładowarka, pisak, nowe gniazdko, przedłużać, lampka biurowa, obraz, pamięć masowa USB, radyjko, i inne tak naprawdę podsłuch może być zakamuflowany w dowolnym przedmiocie gdyż pomysłowość ludzka nie zna granic. Pojawienie się takich nowych przedmiotów może  być efektem wizyty rzekomego Pana z telekomunikacji, gazownictwa, elektrowni, dostawcy, kuriera którzy podczas takiej wizyty korzystając z naszej nieuwagi podkładają nam podsłuch. Podsłuch również może zostać podłożony zainstalowany w naszym domu, mieszkaniu  czy samochodzie przez tzw ciche wejście podczas naszej nieobecności, gdy oddajemy samochód do naprawy, czy pożyczamy lub udostępniamy pracownikowi.

Jakie stosuje się najczęściej podsłuchy.


Obecnie najpopularniejszymi stosowanymi miniaturowymi nadajnikami, jakie możemy spotkać w domu lub w biurze, są podsłuchy GSM, natomiast w samochodzie są to zazwyczaj nadajniki GSM połączone z odbiornikami Sygnału GPS. Stanowią zminiaturyzowane modułu GSM zaopatrzone w mikrofon, posiadają wejście slot na kartę sim, jaką stosujemy do telefonu i są wyposażone w baterię. Umożliwiają globalny podsłuch otoczenia tego urządzenia GSM z każdego miejsca na świecie. Zasada działania jest bardzo prosta: do urządzenia należy włożyć kartę sim i pozostawić moduł w miejscu, które chcemy monitorować. Jeżeli chcemy podsłuchać, wykonujemy połączenie z własnego numeru, dzwoniąc na numer karty sim, która znajduje się w urządzeniu podsłuchowym – urządzenie automatycznie odbiera to połączenie, nie wydając przy tym żadnych dźwięków i w ten sposób słyszymy rozmowy dźwięki z otoczenia podsłuchu.

podsłuch gsm Podsłuch gsm w przewodzie do ładowarki


Urządzenia tego typu mogą mieć różne wielkości i formę lub być zakamuflowane w różnych przedmiotach – najmniejsze moduły GSM są zakamuflowane w przewodzie do ładowania telefonu komórkowego, inne są wielkości połowy paczki pudełka do zapałek, jeszcze inne mogą być zakamuflowane w gniazdku ze stałym zasilaniem, w lampce, w zasilaczu, w przedłużaczu, w ramce na zdjęcie, w pendrivie, a nawet w żarówce LED czy czajniku bezprzewodowym – tak naprawdę wszędzie. Zazwyczaj są najczęściej wybierane z uwagi na ich przystępną cenę i nieograniczony zasięg.Podsłuchy radiowe

Innym popularnym podsłuchem są nadajniki radiowe analogowe pracujące najczęściej w pasmach od 60- 800MHz i wykorzystujące modulacje FM oraz rzadziej AM z uwagi na niższą jakość dźwięku. Nadajniki są małych rozmiarów – wielkością mogą przypominać kilka monet 50-groszowych położonych na siebie z wystającą antenką z cienkiego druciku ok. 10 cm w zależności od pasma działania, wyposażone są w baterię płaską lub mogą mieć większe źródła zasilania na paluszek AA i inne ogniwa wydłużające czas działania. Te lepszej jakości posiadają stabilizację częstotliwości kwarcem, czyli nie odkształcają i nie zmieniają częstotliwości nadawania, gdy zmienimy pozycje nadajnika i jego antenki.

pluskwa podsłuch radiowy podsłuch analogowy radiowy


Atutem tych nadajników jest wysoka czułość mikrofonu, czyli można usłyszeć ciche rozmowy, szepty z odległości nawet sięgających 10 metrów, natomiast ich zasięg przesyłania transmisji sięga zazwyczaj 100-300 m w otwartej przestrzeni przy małych mocach nadawczych rzędu 0,05mW oczywiście przy zwiększeniu mocy nadawczej uzyskamy znacznie większe odległości kosztem większego zużycia prądu i większych gabarytów samego nadajnika, do którego musimy podłączyć większe ogniwo czy baterię. Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika odbiornikiem może być skaner lub radio szerokopasmowe lub inne radio przystosowane tylko do pasma nadawania pluskwy.Podsłuchy dla profesjonalistów

Innymi podsłuchami, które są wykorzystywane raczej przez profesjonalistów, zawodowców są podsłuchy radiowe cyfrowe z kodowaną transmisją, podsłuchy pracujące w podczerwieni, podsłuchy wykorzystujące linie energetyczne, podsłuchy stetoskopowe z nadajnikami cyfrowymi, mikrofony laserowe, mikrofony mikrofalowe, mikrofony kierunkowe i inne.

mikrofon laserowy mikrofon kierunkowyUsługi Wykrywanie Podsłuchów Kraków Myślenice Warszawa Zakopane Nowy Sącz Nowy Targ Tarnów Rzeszów Kielce Limanowa Rabka Zdrój Podhale Małopolska cała Polska.