Wykrywanie Podsłuchów

Szanowni Państwo,
Nasza firma specjalizuje się w wykrywaniu urządzeń podsłuchowych oraz wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodach.

Oferujemy Państwu kompleksową specjalistyczną obsługę w zakresie audytu wykrywania urządzeń podsłuchowych.   Wykrywanie podsłuchów realizujemy w obiektach mieszkalnych, domach prywatnych, biurach, firmach, oraz wykonujemy wykrywanie podsłuchu w pojazdach samochodzie, ( wykrywanie lokalizatorów gps, i innych podsłuchów oraz mikrokamer ) jak również przeprowadzamy audyt w telefonach komórkowych ( oprogramowanie szpiegowskie typu SPYPHONE), i innych przedmiotach zakamuflowanych. Oferujemy kilkunasto letnie doświadczenie specjalistyczny sprzęt oraz naszą wiedzę i wyszkolenie w zakresie wykrywania zwalczania urządzeń podsłuchowych. W naszej pracy operacyjnej wykorzystujemy wyspecjalizowaną aparaturę pomiarową umożliwiającą wykrycie danego zagrożenia.

Oferujemy Państwu pełną dyskrecję obsługę i anonimowość. 
Jeżeli zainteresowala Państwa nasza ofert, lub  macie  Państwo pytania  zapraszamy do kontaktu.
tel 889 255 020


Sprzęt do wykrywania podsłuchów


podsłuch w mieszkaniu

Wykrywanie Podsłuchu w obiektach mieszkalnych, biurowych i innych

Usługa obejmuje kontrolę fizyczną i techniczną zleconej powierzchni w celu wykrycia specjalnych zminiaturyzowanych urządzeń podsłuchowych oraz urządzeń rejestrujących służących do przenoszenia dźwięku lub obrazu z danego miejsca. Przeprowadzamy specjalistyczne pomiary do uchwycenia sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych służących do przenoszenia informacji drogą radiową lub przewodową oraz innych urządzeń rejestrujących.

Szczegóły zakresy działań:

 • Wywiad źródłowy.
 • Przegląd dotychczasowych środków bezpieczeństwa.
 • Inspekcja tuneli akustycznych i ciągów wentylacyjnych.
 • Inspekcja urządzeń telefonicznych.
 • Badanie i przegląd urządzeń i wyposażenia w badanym pomieszczeniu.
 • Fizyczna inspekcja manualne bardzo dokładne przeszukanie całej powierzchni zlecenia.
 • Spektralna analiza widma i specjalistyczne pomiary sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych.
 • Specjalistyczne pomiary tła pola EM.
 • Detekcja nadajników przewodowych audio wideo.
 • Detekcja ukrytych mikro kamer audio wideo.
 • Detekcja podsłuchów opartych na module GSM.
 • Detekcja podsłuchów analogowych.
 • Detekcja podsłuchów na liniach telefonicznych.

Koszt wykonania usługi = 30 zł za 1m2 zleconej powierzchni (w przypadku kilkusetmetrowych powierzchni możliwość negocjacji ceny)
Koszt dojazdu = 1 zł za 1 km

Po wykonaniu czynności sprawdzających zleceniodawca otrzymuje raport z przeprowadzonych czynności oraz  informacje dotyczące przebiegu wykonanego audytu z oceną końcową zagrożeń, spostrzeżenia zalecenia i uwagi z zakresu ochrony badanych pomieszczeń przed podsłuchem. ( opcja dodatkowa: expertyza wykonanie dodatkowe dokumentacji raport do dalszych postępowań cena na tel )podsłuch w samochodzie
Wykrywanie Podsłuchu i lokalizatorów GPS w samochodach

Usługa obejmuje kontrolę fizyczną i techniczną samochodu w której są przeprowadzane specjalistyczne pomiary w celu wykrycia specjalnych zminiaturyzowanych urządzeń podsłuchowych oraz lokalizatorów GPS umożliwiających zdalną lokalizacje pojazdu i jego podsłuch.

Szczegóły zakresy działań:

 • Wywiad źródłowy.
 • Przegląd dotychczasowych stosowanych środków bezpieczeństwa.
 • Inspekcja podwozia pojazdu.
 • Inspekcja wnętrza pojazdu.
 • Spektralna analiza widma i specjalistyczne pomiary sygnałów nadawczych analogowych i cyfrowych.
 • Specjalistyczne pomiary tła pola EM.
 • Detekcja modułów GSM opartych na systemie sieci komórkowych GSM.
 • Detekcja odbiorników GPS opartych na systemie nadawczym sieci komórkowych GSM.

Koszt usługi wykonania pomiarów w pojeździe = 500 zł ( opcja dodatkowa: expertyza wykonanie dodatkowe dokumentacji raport do dalszych postępowań cena na tel )
(czas wykonania pomiarów ok.1.5h)

Koszt ewentualnego zdjęcia, zdemontowania podsłuchu czy lokalizatora GPS nie jest przedmiotem usługi,  nie jest uwzględniony w cenie pomiarów i jest liczony osobno gdyż wiąże się z czynnościami demontażu elementów wyposażenia samochodu w celu dostania się do urządzenia podsłuchowego czy lokalizatora GPS. podsłuchu w telefonie
Wykrywanie Podsłuchów w telefonach GSM

Usługa obejmuje przeprowadzenie specjalistycznych pomiarów  na okoliczność aplikacji podsłuchowych typu SPYPHONE, weryfikacji softu, plików w telefonie, oraz zainstalowanych aplikacji.

Koszt usługi wykonania pomiarów w telefonie = 500 zł ( opcja dodatkowa: expertyza wykonanie dodatkowe dokumentacji raport do dalszych postępowań cena na tel )
(czas wykonania pomiarów i weryfikacji telefonu ok.12h)
Jeżeli zainteresowala Państwa nasza oferta, lub macie Państwo pytania zapraszamy do kontaktu. W każdym przypadku gwarantujemy profesjonalizm pełną dyskrecję i anonimowość.

Wykrywanie Podsłuchów kontakt Wykrywanie Podsłuchu Zadzwiń-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Masz podejżenia czujesz że ktoś cię podsłuchuje.


Kto może być celem Podsłuchu

 • Mąż lub żona którzy mają podejrzenia o zdradę, w celu zgromadzenia materiału dowodowego do sprawy rozwodu lub podział majątku
 • Wścibski sąsiad którego interesuje wszystko co robimy co kupujemy itd..
 • Osoby majętne i zamożne o wyższym poziomie społecznym.
 • Osoby ze świata mediów celebryci, aktorzy, dziennikarze, sportowcy.
 • Przedsiębiorcy , właściciele firm, koncernów, konkurenci biznesowi.
 • Pracownicy, osoby podwładne na danym stanowisku w stosunku do których właściciel ma podejrzenie nieuczciwości, wycieku poufnych danych.
 • Politycy, burmistrzowie, adwokaci, sędziowie, prokuratorzy.
 • I każdy z nas może być celem podsłuchu.


Kiedy i jak możemy zorientować się że jesteśmy podsłuchiwani.

 • Pierwszym powodem do niepokoju w zależności od indywidualnej sytuacji celu jest fakt że zauważyliśmy że ktoś się nami interesuje, śledzi nas w sposób dyskretny jeżdżąc za nami samochodem, lub innym pojazdem, podążając za nami pieszo, wykonując fotografie czy rejestrując materiał video, i w tedy zastanawiamy się czy to faktycznie ktoś nami się interesuje czy tylko jest to zbieg okoliczności i nasza wyobraźnia. Dosyć często ignorujemy tą sytuacje aż do ponownego momentu gdy zdarza się podobna sytuacji i przypominamy sobie że niedawno było podobnie i wtedy zapala nam się czerwona lampka i to jest ten moment aby zareagować i zweryfikować kto i w jakim celu podąża za nami i w razie potrzeby podjąć stosowne środki bezpieczeństwa.

 • Kolejnym  momentem i powodem do niepokoju  jest fakt że dowiadujemy się zazwyczaj podczas rozmowy  od osób, osoby znanej lub  nie, o faktach  i sprawach o których nie powinny mieć wiedzy, gdyż na ich temat rozmawialiśmy np. w domu z osobą zainteresowaną czy telefonicznie a informacje były poufne prywatne lub zastrzeżone, dotyczyły danych sytuacji spraw prywatnych życiowych, intymnych, lub  zawodowych które z uwagi na ich rangę i poufność nie powinny nigdy dotrzeć  do osób trzecich. Wówczas należy ustalić w jakich okolicznościach, sytuacji, a nawet jak byliśmy ubrani i w jakim miejscu rozmawialiśmy oraz jak często tam bywamy, czy to była rozmowa w domu, na ulicy, przez telefon, czy w innych okolicznościach taka ocena pozwoli nam ustalić czy ktoś nam podłożył podsłuch w domu, czy w telefonie, w ubraniu, a może za pomocą mikrofonu kierunkowego, laserowego, mikrofalowego, czy podrzucił nam podsłuch w czasie gdy nas śledził w miejscu gdzie przebywaliśmy i rozmawialiśmy lub stale tam przebywamy np. kawiarnia restauracja mamy stałe miejsce itd.
szpieg z krainy deszczowców
 • Powinniśmy zwrócić uwagę czy nie dostaliśmy ostatnio jakiegoś prezentu, czy podarunku, od znajomego, znajomej, kontrahenta, wspólnika itd..  lub czy nie mamy nowego przedmiotu w domu w firmie w biurze może to być zegar, ładowarka, pisak, nowe gniazdko, przedłużać, lampka biurowa, obraz, pamięć masowa USB, radyjko, i inne tak naprawdę podsłuch może być zakamuflowany w dowolnym przedmiocie gdyż pomysłowość ludzka nie zna granic. Pojawienie się takich nowych przedmiotów może  być efektem wizyty rzekomego Pana z telekomunikacji, gazownictwa, elektrowni, dostawcy, kuriera którzy podczas takiej wizyty korzystając z naszej nieuwagi podkładają nam podsłuch. Podsłuch również może zostać podłożony zainstalowany w naszym domu, mieszkaniu  czy samochodzie przez tzw ciche wejście podczas naszej nieobecności, gdy oddajemy samochód do naprawy, czy pożyczamy lub udostępniamy pracownikowi.

 Jakie stosuje się najczęściej podsłuchy.

Podsłuchy GSM

Obecnie najpopularniejszymi stosowanymi miniaturowymi nadajnikami jakie możemy spotkać do domu, w biurze są podsłuchy GSM natomiast w samochodzie są zazwyczaj nadajniki GSM połączone z odbiornikami Sygnału GPS. Są to zminiaturyzowane modułu GSM zaopatrzone w mikrofon posiadają wejście slot na kartę sim taką jaką stosujemy do telefonu oraz wyposażone w baterię. Umożliwiają globalny podsłuch otoczenia tego urządzenia GSM  z każdego miejsca na świecie. Zasada działania jest bardzo prosta do urządzenia należy włożyć kartę sim i moduł pozostawić w miejscu które chcemy monitorować, jeżeli chcemy podsłuchać wykonujemy połączenie z własnego nr dzwoniąc na nr karty sim jaka znajduje się w urządzeniu podsłuchowym, urządzenie automatycznie odbiera to połączenie nie wydając przy tym żadnych dźwięków i w ten sposób słyszymy rozmowy dźwięki z otoczenia podsłuchu.

podsłuch gsm Podsłuch gsm w przewodzie do ładowarki


Urządzenia tego typu mogą mieć różne wielkości i formę lub być zakamuflowane w różnych przedmiotach, najmniejsze moduły GSM są zakamuflowane w przewodzie do ładowania telefonu komórkowego! Inne są wielkości połowy paczki pudełka do zapałek, w kształcie takiego małego kwadracika, inne mogą być zakamuflowane w gniazdku ze stałym zasilaniem, w lampce, w zasilaczu, w przedłużaczu, w ramce na zdjęcie, w pendrive, a nawet w żarówce LED, czy czajniku bezprzewodowym tak naprawdę w wszędzie.  Zazwyczaj są najczęściej wybierane z uwagi na ich przystępną cenę i nieograniczony zasięg.Podsłuchy radiowe

Innym popularnym podsłuchem są nadajniki radiowe analogowe najczęściej pracujące w pasmach od 60-800Mhz i wykorzystujące modulacje FM oraz rzadziej AM z uwagi na niższą jakość dźwięku. Nadajniki są małych rozmiarów wielkością mogą przypominać kilka monet 50 groszowych położonych na siebie z wystającą antenką z cienkiego druciku ok. 10 cm w zależności od pasma działania, wyposażone są w baterię płaską, lub mogą mieć większe źródła zasilania na paluszek AA, i inne ogniwa wydłużające czas działania. Te lepszej jakości posiadają stabilizację częstotliwości kwarcem czyli nie odkształcają i nie zmieniają częstotliwości nadawania gdy zmienimy pozycje nadajnika i jego  antenki.

pluskwa podsłuch radiowy podsłuch analogowy radiowy


Atutem tych nadajników jest wysoka czułość mikrofonu czyli można usłyszeć ciche rozmowy szepty z odległości nawet sięgających 10 metrów, natomiast ich zasięg przesyłania transmisji sięga zazwyczaj 100-300 m w otwartej przestrzeni przy małych mocach nadawczych rzędu 0,05mW oczywiście przy zwiększeniu mocy nadawczej uzyskamy znacznie większe odległości kosztem większego zużycia prądu i większych gabarytów samego nadajnika do którego musimy podłączyć większe ogniwo czy baterię. Zestaw składa się z nadajnika oraz odbiornika odbiornikiem może być skaner lub radio szerokopasmowe lub inne radio przystosowane tylko do pasma nadawania pluskwy.Podsłuchy dla profesjonalistów

Innymi podsłuchami które są wykorzystywane raczej przez profesjonalistów, zawodowców są podsłuchy radiowe cyfrowe z kodowaną transmisją, podsłuchy pracujące w podczerwieni, podsłuchy wykorzystujące linie energetyczne, podsłuchy stetoskopowe z nadajnikami cyfrowymi, mikrofony laserowe, mikrofony mikrofalowe, mikrofony kierunkowe i inne.

mikrofon laserowy mikrofon kierunkowyUsługi Wykrywanie Podsłuchów Kraków Myślenice Warszawa Zakopane Nowy Sącz Nowy Targ Tarnów Rzeszów Kielce Limanowa Rabka Zdrój Podhale Małopolska cała Polska.