Oprogramowanie Spyphone Podsłuch telefonu On-line PRO Licencja 360 dni Zobacz większe

Przedłuż Licencję On-line cena 1799 zł

Nowy produkt

Oprogramowanie Spyphone  On-line

Dostępne licencje:

365 dni

Więcej szczegółów

1 799,00 zł

 • licencja 360 dni cena 1799 zł

Więcej informacji

Przedłuż licencję Oprogramowania Spyphone On-line  

 • Nagrywanie rozmów przychodzących i wychodzących. 
Oprogramowanie umozliwia rejestrację rozmów telefonicznych z dzwiękiem wraz z datą , czasem połączenia, numerem rozmówcy.
 • Nagrywanie otoczenia 
 Oprogramowanie umożliwia zdalne uruchomienie nagrywania dzwięku w otoczeniu telefonu za pomocą niewidocznych poleceń wysyłanych z Panelu Admin za pomocą internetu.
 • Rejestry komunikatora WhatsApp
Oprogramowanie umożliwia otrzymywanie rejestrów tekstowych z komunikatora WhatsApp. (ROOT)
 • Wiadomości sms oraz mms
Oprogramowanie umożliwia pozyskiwanie kopii wiadomości sms, mms z  treścią datą i nr nadawcy lub odbiorcy.
 • Książka kontaktów
Oprogramowanie umożliwia otrzymanie wpisów z książki kontaktów.
 • Lokalizacja GPS i BTS
Oprogramowanie umożliwia lokalizację za pomocą pozycji GPS oraz za pomocą stacji bazowych BTS w sieci GSM.
ikona30.jpg
 • Zapis zdjęć wykonanych aparatem w telefonie
Oprogramowanie umożliwia zapis zdjęć wykonanych aparatu w telefonie.
 • Informacja  numerze karty sim
Oprogramowanie w zależności od operatora sieci umożliwia informowanie o aktualnym nr karty sim w telefonie.
 • Zdalne sterowanie funkcjami oprogramowania
Oprogramowanie  umożliwia zdalne sterowanie funkcjami aplikacji oraz zdalną konfigurację oprogramowania z pozycji Panelu Admin.
 • Przenoszenie licencji i programu na inne telefony Android
Oprogramowanie daje możliwość przenoszenia licencji i instalacji oprogramowania na inny telefon w systemie  ANDROID  w obrębie zakupionej licencji.
ikona7.jpg
 • Niewidoczność programu w telefonie
Oprogramowanie jest ukryte w telefonie działa w tle, cechuje się wysoką stabilnością niezawodnością działania oraz prostotą obsługi.

Zobacz filmik jak zainstalowac aplikację w telefonie


Warunki licencyjne gwarancje .

 • Po złożeniu zamówienia wybierz rodzaj płatności oraz dokonaj finalizacji płatności. Zamówienia złożone po godz 19.00 oraz w niedziele i święta są przetwarzane i realizowane w następnym dniu roboczym. Aplikację przedłużamy zdalnie o czym powiadamiamy drogą email. Czas przetwarzania  zamówienia realizowana jest  w dniu otrzymania i zaksięgowania płatności na naszym koncie, lecz w przypadku dużej ilości zamówień może wynieść max do 24H.

 • Jeżeli chcecie Państwo otrzymać Fakturę należy podczas składania zamówienia podać nazwę firmy oraz identyfikator NIP. W innym przypadku wystawimy paragon bez możliwości zmiany wystawienia Faktury.
 • Licencja oprogramowania aktywna  jest  od dnia zakupu na czas zakupionej licencji. 

 • Po wygaśnięciu Licencji można ją zdalnie przedłużyć bez potrzeby ponownej instalacji zakupując kolejną licencję na okres: 30, 360 dni.

 • Oprogramowanie współpracuje z telefonami działającymi na systemem ANDROID od ver 4.2 do 8.0

 • Licencja oprogramowania umożliwia przenoszenie jej na inny telefon w systemie android w przypadku zmiany czy uszkodzenia telefonu bez potrzeby zakupu nowej aplikacji.  

 • Oprogramowanie objęte jest gwarancją na czas zakupionej licencji. W przypadku złożenia reklamacji oprogramowania Spymobile należy przesłać  wraz z telefonem do którego zostało zainstalowane z opisem usterki, wówczas tylko wtedy taka reklamacja zostanie rozpatrzona. Informacje na temat warunków składania reklamacji dostępne są na stronie https://spydrone24.pl/content/1-Regulamin

 • UWAGA: Przed zakupem przeczytaj uważnie informacje dotyczące oprogramowania, warunki licencyjne dostępne na naszej stronie gdyż po zakupie nie będzie możliwości zwrotu! 
  Oprogramowanie typu  Spyphone  zakupione osobno lub  wraz z telefonem nie podlega możliwości zwrotu!
    Nie podlegają prawu zwrotu  aplikacje mobilne oprogramowanie do telefonu, programy komputerowe,  i inne oprogramowanie wysyłane elektronicznie, oraz usługi wykonane na specjalne zamówienie klienta.Zgodnie z ustawą Prawa Polskiego, zwrotowi nie podlegają produkty chronione prawami autorskimi, takie jak oprogramowanie, płyty CD z muzyką.  Regulacja Prawna Prawa Polskiego  Dz.U.2017.0.683 t.j. – art. 38  Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.  Zgodnie z art. 38 pkt 13 konsumentowi nie przysługuje prawo do zwrotu treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym.


 • Kupując, składając zamówienie, pobierając, instalując  lub aktywując aplikację, akceptujesz umowę licencyjną i prawną  i zgadzasz się na powyższy zapisy regulujące korzystanie z usług https://spydrone24.pl/content/1-Regulamin oraz akceptujesz umowę licencyjną.

 • Uwaga: Jeżeli nie akceptujesz powyższych zapisów umowy licencyjnej i prawnej nie składaj zamówienia, nie pobieraj aplikacji mobilnej, nie instaluj aplikacji mobilnej nie aktywuj aplikacji mobilnej

 • Nie wszystkie telefony na systemie ANDROID obsługują wsparcie wejścia liniowego strumienia audio telefonu, umożliwiające nagrywania rozmów z obydwóch stron rozmówców. W niektórych modelach telefonów z systemem android jest ograniczona możliwość nagrywania rozmów przez telefon, lub jest całkiem niemożliwa, spowodowane jest to ograniczeniem sprzętowym samego telefonu.

 • UWAGA: Niektóre funkcje aplikacji w zależności od modelu telefonu mogą wymagać lub wymagają prawa ROOTA, aby dana funkcja poprawnie działała w telefonie. Czynność związane z rootem użytkownik wykonuje we własnym zakresie. W zależności od wersji systemu android wybrana z dostępnych funkcji oprogramowania Spymobile może nie działać na Państwa telefonie, lub nie działać prawidłowo jest to uzależnione ograniczeniem sprzętowym samego telefonu i wersji oprogramowania w telefonie..

 • UWAGA! Oprogramowanie przeznaczone jest do kontroli rodzicielskiej dzieci, zabezpieczenia telefonu przed kradzieżą, zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny! Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy i zgody jest niezgodne z polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie aplikacji może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. spymobile.com.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie niezgodne z prawem wykorzystywanie programu i używanie aplikacji, oraz za jakiekolwiek nadużycia lub wyrządzone szkody przez użytkownika nie stosującego się do przepisów i regulacji prawnych danego kraju.