MONITORING TELEFONU
Zobacz najlepszą na rynku aplikację Bezpieczne Dziecko do monitorowania ochrony i kontroli rodzicielskiej twoich dzieci. W świecie Internetu czyha wiele niebezpieczeństw, na które narażone są nasze dzieci. Najmłodsi często bez kontroli i zainteresowania rodzica przesiadują przed telefonem, surfując po Internecie…
CZYTAJ WIĘCEJ

WYKRYWANIE PODSŁUCHÓW
Wykrywanie Podsłuchów Usługi. Nasza firma specjalizuje się w wykrywaniu urządzeń podsłuchowych oraz wykrywaniu lokalizatorów GPS w samochodach. Wykrywamy również wszelkiego rodzaju podsłuch w telefonie, aplikacje typu spyphone podsłuch na telefon, oraz inne aplikacje monitorujące typu podsłuch do telefonu…
CZYTAJ WIĘCEJ
spyphone
Zabezpiecz swoje dziecko!

Przedstawiamy Państwu najlepszą na rynku aplikację Bezpieczne Dziecko do monitorowania telefonu ochrony i kontroli rodzicielskiej twoich dzieci.

W łatwy i prosty sposób sprawdzisz poczynania swoich dzieci kontrolując i monitorując telefon. Teraz SpyMobile ® pomoże ci zachować kontrolę i bezpieczeństwo dzieci, oraz możliwość reakcji w przypadku zagrożeń! Nie zwlekaj z decyzją i wypróbuj naszą aplikację Teraz!

Aplikacja przeznaczona jest do kontroli rodzicielskiej swoich dzieci, zabezpieczenia przed ucieczką, porwaniem, złym towarzystwem, niebezpieczeństwem w sieci, oraz zabezpieczenia własnego mienia na użytek własny! Należy pamiętać, że podsłuchiwania innych osób bez ich wiedzy i zgody jest niezgodne z Polskim prawem. Niewłaściwe użytkowanie aplikacji może naruszać prawo z Art. 265, 266, 267 i 268 Kodeksu Karnego. spymobile.com.pl nie bierze żadnej odpowiedzialności za nieodpowiednie niezgodne z prawem wykorzystywanie i używanie aplikacji, oraz za jakiekolwiek nadużycia lub wyrządzone szkody przez użytkownika nie stosującego się do przepisów i regulacji prawnych danego kraju.

Do dyspozycji masz ponad 70 potężnych funkcji!
U nas wszystkie funkcje w jednym dużym pakiecie PRO!
SpyMobile ® oferuje wszystkie możliwe funkcje w jednym dużym pakiecie! Kupując naszą aplikację otrzymasz 70 potężnych funkcji w najniższej atrakcyjnej cenie!
Nieograniczony dostęp 24H!
Monitoruj aktywność telefonu zdalnie On-Line 24h na dobę 7 dni w tygodniu za pośrednictwem Panelu Admin, który jest w języku Polskim!
Kompatybilność z smartfonami Android!
Aplikacja obsługuje smartfony z systemem Android ver 5 do 11.

podsłuch telefonu spymobile