Monitoring Komputera

Monitoruj komputer chroń twoje dzieci przed zagrożeniem w sieci.

Monitoring komputera, oprogramowanie umożliwiające zdalne monitorowanie i podsłuch komputera, pozwala na prowadzenie dyskretnej obserwacji działania użytkownika pracującego na komputerze.
Oprogramowanie umożliwia w sposób niewidoczny rejestrację treści wpisywanych na klawiaturze komputera, odwiedzanych stron internetowych, czy uruchamianych programów, umożliwi również wykonywanie cyklicznych skrinszotów zrzutów ekranowych o zdefiniowanym czasie  oraz posiada w zależności od wybranej wersji  wiele innych cennych funkcji. Oprogramowanie zgromadzone dane przesyła internetem na podany podczas instalacji adres email

Instalacja oprogramowania jest łatwa i przebiega podobnie jak instalowane każde inne oprogramowanie na komputerze, do oprogramowania jest dołaczona szczegółowa instrukcja instalacji i obsługi w języku Polski.
Po zakupie otrzymujecie Państwo od nas oprogramowanie w formie linku do pobrania na email wraz z instrukcją,  lub w zależności od wybranego typu aplikacji otrzymujecie oprogramowania znajdującego się na pendrive wówczas  wraz z instrukcją wysyłamy je paczką pocztową. Oprogramowanie pracuje na
 systemach operacyjnych Windows xp, Windows vista, Windows 7 i Windows 8 i 8.1,10 oraz najnowszy Windows 32 i 64bit Aby można było zainstalować oprogramowanie należy mieć dostęp do komputera w trybie administratora, w pozostałych trybach gościa instalacja nie była by niemożliwa.

W dzisiejszych czasach w dobie łatwości i dostępności internetu nasze dzieci są szczególnie narażone na dostęp do zakazanych treści, oraz są narażone na kontakty w sieci z nieznanymi osobami, dzieki zastosowaniu środków prewencji w postaci ochrony i monitoringu komputera bedzie można na wczesnym etapie wychwycić wszelkie zagrożenia na które mogą zostać narażone nasze dzieci.

Monitoring Komputera Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów