Oprogramowanie Spyphone

Podsłuch na telefon dyskretny monitoring

Oferujemy Państwu profesjonalne oprogramowanie Spyphone które instaluje się w telefonie komórkowym gsm którego chcemy monitorować, umożliwiające w dyskretny sposób pełną kontrolę rodzicielską i podsłuch  telefonu twojego dziecka. Oprogramowanie w sposób dyskretyn i niewidoczny dla użytkownika telefonu pozwala monitorować i nagrywać rozmowy telefoniczne, oraz dzwięk rozmów z otoczenia telefonu, przechwytywać sms, mms, zdjęcia kontakty, lokalizacje i strony komunikatory internetowe oraz inne działania wykonywane przez urzytkownika telefonu. Oprogramowanie SpyPhone głównie skierowane jest dla rodziców którzy chcą nadzorować zachowanie wlasnych dzieci  korzystanie z telefonu i internetu  w ten spsób zapobiegać wielu przyszłym problemom które można na wczesnym etapie wyeliminować.

Ciekawym rozwiązaniem oprogramowania jest możliwość działania również gdy telefon nie ma dostępu do internetu wówczas aplikacja rejestruje i gromadzi w tymczasowej niedostępnej pamięcia dla urzytkownika wszystkie dane do czasu pojawienia się internetu w telefonie, wówczas zgromadzone dany w sposób niewidoczny  przesyła za pomocą internetu do indywidualnego konta Panelu klienta na którym rodzic za pomocą telefonu ,tabletu czy laptopa  loguje się i przegląda zgromadzone dane. 

Nasze oprogramowanie działa w telefonie w spsób niewidoczny w tle i jest ukryte, i nie wpływa negatywnie na pracę samego telefonu nie spowalniając go co jest dużym plusem dla wygodnego korzystania z telefonu.

  

   

Oprogramowanie Spyphone Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów